+420 596 541 997

O nás

Při prevenci chorob, nemluvě o jejich diagnostice a samotné léčbě, čeká každý pacient nadstandardně kvalitní péči a důsledný přístup, protože své zdraví považuje stejně jako mnoho z nás za jednu z největších životních hodnot; přesto je bohužel překvapivě obtížné najít praktického lékaře, který by ke všem z nich přistupoval pečlivě, citlivě a s využitím širokého množství teoretických znalostí i dlouholetých praktických zkušeností. V ordinaci MUDr. Jarmily Kremerové v Petřvaldu dobře chápeme, jaká zodpovědnost na praktickém lékaři v těchto ohledech leží a nesmírně nám záleží na tom, abychom každému pacientovi poskytli zevrubnou, důslednou a vysoce kvalitní lékařskou péči, protože hodnotu zdraví v lidském životě vnímáme stejně intenzivně jako naši pacienti.

MUDr. Kremerová je lékařkou s třicetiletou praxí, které pod rukama prošla takřka nespočetná řada pacientů. Hluboká zkušenost, kterou MUDr. Kremerová za dobu své praxe nabyla, jí umožňuje vysokou preciznost při určování diagnózy a velký profesionální cit pro možné neduhy pacientů. Lékař, který svou praxi provozuje léta, zkrátka ví na co se zeptat, jaká vyšetření provést a k jakému specialistovi Vás poslat. Jakkoli je přitom dlouholetá zkušenost nenahraditelná, v tak dynamickém oboru, jako je lékařství, je nezbytné se neustále vzdělávat v nových trendech a poznatcích. V naší ordinaci na to úzkostlivě dbáme a domníváme se, že snaha optimálně zkombinovat jak naše zkušenosti, tak aktuální vědomosti, nám umožňuje léčit svoje pacienty s maximální úspěšností. Věříme, že i malá místní ordinace nejen může, ale dokonce má povinnost poskytnout svým pacientům perfektní servis.

Naše služby zahrnují komplexní všeobecnou lékařskou péči o dospělé, tzn. preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu chorob (případně s doporučením specializovaného vyšetření), očkování včetně očkování pro účely zahraničních cest a odborné konzultace ve všech záležitostech spojených s Vaší péčí o zdraví. Návštěvy se snažíme organizovat tak, abyste nestrávili příliš mnoho času v čekárně a aby Vám termín prohlídky ve všech ohledech vyhovoval.

Ordinační hodiny:

Pondělí 7 – 12
Úterý 12 – 17
Středa 7 – 12
Čtvrtek 12 – 18
Pátek 7 – 12

Smluvní pojištovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
  • Revírní bratrská pokladna (213)